SADA OM615-4VD - 4x video + 1x data na optický kabel

Obj. č.: 62133
Optický převodník SADA OM615-4VD vysílač a přijímač pro přenos 4 AHD a TVI videosignálu a dat po optickém kabelu, 4x video až 4MPix + 1x DATA - RS485, SM, video - BNC, optika - SC, Ochrana proti blesku, napájení DC 12V / 1A (obj. č.: 62133)
Cena bez DPH:
9 319 Kč
Cena s DPH:
11 276 Kč
Skladová dostupnost:
Varnsdorf: 3 ks
Praha - není skladem
Záruka:
24 měsíců

SADA OPT-AHD 4VDT - 4 kanálový převodník video a data na optický kabel

 

Převodník AHD, TVI, CVI, analogového signálu na optický kabel může najednou přenášet 1 - 4 kanály po jednom multimode nebo single-mode optickém vlákně. Elektronická ani optická nastavení nejsou nutná. Převodník je vybaven LED indikací funkce převodníku. Kompatibilní s AHD 4MPix, 1080P, 720P, D1. Bezztrátový přenos bez komprese v reálném čase.

 

 

Vlastnosti

 

  • Robustní kovový kryt
  • Odolnost proti blesku
  • Nízká přenosová ztráta – max 30dB
  • Pro AHD, CVI, TVI signál
  • Bez EMI, RFI a zemních smyček
  • Bi-di přenos na jednom vlákně s WDM
  • Plug-and-play technologie

 

Optika
Vlnová délka 1310nm ⁄ 1550nm
Výstupní výkon -8 ~ 3dBm
Optické vlákno Single mode (9 ⁄ 125µm) 20km, multimode (50 ⁄ 125µm) 1km, ( 62.5 ⁄ 125µm) 500m
Citlivost příjmu -30dBm
Rozhraní FC standard, SC konektor
Video
Počet kanálů 4 kanály AHD, TVI, CVI, analogového signálu
Podporované rozlišení AHD 4MPix, 1080P, 720P, D1
Norma videosignálu NTSC ⁄ PAL ⁄ SECAM
Rozsah frekvence videosignálu 5Hz ~ 7.5MHz
Impedance ⁄ napětí BNC 75Ω (nesymetrický) ⁄ 2.0Vp-p
Rozdílové zesílení < ±1%
Rozdílová fáze < ±0.7%
S ⁄ N rozsah >70dB (8 bit)
Konektor BNC
Data
Počet kanálů 1 kanál
Datový protokol RS485 ⁄ 422 ⁄ 232
Šířka pásma 0 ~ 400kbps
Rozsah chyb 10 - 9
Rozhraní Phoenix terminal
Další informace
Provozní napětí DC12V - 1A
Provozní teplota -20°C ~ +75°C
Vlhkost 0 ~ 95% bez kondenzace
Rozměry 170(D) × 175(Š) × 29(V) mm
Váha 0.50kg ⁄ kus

 

 

Objednací číslo: 62 133