XtendLan FOP-LC-SC-S-1-9 - Optický patch cord 1m LC/SC

Obj. č.: 65128
XtendLan FOP-LC-SC-S-1-9 - Optický patch cord 1m LC/SC (obj. č.: 65128)
Cena bez DPH:
50,00 Kč
Cena s DPH:
60,50 Kč
Skladová dostupnost:
Varnsdorf: 17 ks
Záruka:
24 měsíců
  • XtendLan FOP-LC-SC-S-1-9 - Optický patch cord 1m LC/SC
    Novinka

XtendLan FOP-LC-SC-S-1-9 - Optický patch cord 1m LC/SC

Vlastnosti:

  • Délka: 1m
  • Typ vlákna: singlemode (G.652d)
  • Specifikace vlákna: 9/125 µm
  • Technologie sítě: simplex
  • Typ konektoru: LC / SC
  • Broušení konektoru: PC / PC

 

Objednací číslo: 65 128