Komponenty pro optiku

Strana: [1]  [2] 
Seřadit
Filtr
od
do
Novinka
XtendLan OR025-12-SCD - 19" optický rozvaděč, barva černá, kovová skříň hloubky 245 mm, kazeta na 24 svarků, vana výsuvná.(obj. č.: 65135)
Obj. č.: 65135
skladem: 3 ks
605,00 Kč 732,05 Kč s DPH
Novinka
XtendLan PA025G-12SCD - čelo pro optický rozvaděč, pro 12 adaptérů SC duplex.(obj. č.: 65136)
Obj. č.: 65136
skladem: 4 ks
78,00 Kč 94,38 Kč s DPH
Novinka
XtendLan PA025G-24SC - čelo pro optický rozvaděč - 24 portů SC simplex.(obj. č.: 65137)
Obj. č.: 65137
skladem: 2 ks
78,00 Kč 94,38 Kč s DPH
Novinka
XtendLan OST-T-24-4 - Plastová kazeta pro uchycení 24 optických svarků. (obj. č.: 65138)
Obj. č.: 65138
skladem: 1 ks
59,00 Kč 71,39 Kč s DPH
Novinka
Zátka XtendLan ADR-SCS-BL. (obj. č.: 65139)
Obj. č.: 65139
skladem: > 50 ks
4,00 Kč 4,84 Kč s DPH
Novinka
XtendLan XL-MGB-LXAE-LC - SFP optický modul, 1000BASE-LX - TX-1310nm. Konverzní gigabitový modul minigbic rozměru small-form-pluggable (sfp). Dosah 3km. Standard 1000base-lx, ieee82.3z. simplexní LC konektor, pro single-mode vlákna. (obj. č.: 65101)
Obj. č.: 65101
skladem: 2 ks
273,00 Kč 330,33 Kč s DPH
Novinka
XtendLan XL-MGB-LXAE - SFP optický modul, 1000BASE-LX - TX-1310nm. Konverzní gigabitový modul minigbic rozměru small-form-pluggable (sfp). Dosah 3km. Standard 1000base-lx, ieee82.3z. simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. (obj. č.: 65102)
Obj. č.: 65102
skladem: 6 ks
273,00 Kč 330,33 Kč s DPH
Novinka
XtendLan XL-MGB-LXA - SFP optický modul, 1000BASE-LX - TX-1310nm. Konverzní gigabitový modul minigbic rozměru small-form-pluggable (sfp). Dosah 20km. Standard 1000base-lx, ieee82.3z. simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. (obj. č.: 65103)
Obj. č.: 65103
skladem: 16 ks
372,00 Kč 450,12 Kč s DPH
Novinka
XtendLan XL-MGB-LXBE-LC - SFP optický modul, 1000BASE-LX - TX-1550nm. Konverzní gigabitový modul minigbic rozměru small-form-pluggable (sfp). Dosah 3km. Standard 1000base-lx, ieee82.3z. simplexní LC konektor, pro single-mode vlákna. (obj. č.: 65104)
Obj. č.: 65104
skladem: 2 ks
273,00 Kč 330,33 Kč s DPH
Novinka
XtendLan XL-MGB-LXBE - SFP optický modul, 1000BASE-LX - TX-1550nm. Konverzní gigabitový modul minigbic rozměru small-form-pluggable (sfp). Dosah 3km. Standard 1000base-lx, ieee82.3z. simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. (obj. č.: 65105)
Obj. č.: 65105
skladem: 2 ks
273,00 Kč 330,33 Kč s DPH
Novinka
XtendLan XL-MGB-LXB - SFP optický modul, 1000BASE-LX - TX-1550nm. Konverzní gigabitový modul minigbic rozměru small-form-pluggable (sfp). Dosah 20km. Standard 1000base-lx, ieee82.3z. simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. (obj. č.: 65106)
Obj. č.: 65106
skladem: 6 ks
261,00 Kč 315,81 Kč s DPH
Novinka
XtendLan ADR-SCS2SCS-SM - spojka SC / adaptér pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC/FC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna. (obj. č.: 65110)
Obj. č.: 65110
skladem: 20 ks
9,00 Kč 10,89 Kč s DPH
Novinka
XtendLan ADR-LC2LC-SM - spojka LC / adaptér pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna. (obj. č.: 65111)
Obj. č.: 65111
skladem: 25 ks
19,00 Kč 22,99 Kč s DPH
Novinka
FOTS-LC-9-1-9-12 - optický pigtail LC (obj. č.: 65115)
Obj. č.: 65115
skladem: 15 ks
259,00 Kč 313,39 Kč s DPH
Novinka
XtendLan FOT-LC-9-1-9 - optický pigtail LC (obj. č.: 65117)
Obj. č.: 65117
skladem: > 50 ks
21,00 Kč 25,41 Kč s DPH
Novinka
XtendLan FOTS-SC-9-1-9-12 - optický pigtail SC (obj. č.: 65118)
Obj. č.: 65118
skladem: 4 ks
263,00 Kč 318,23 Kč s DPH
Novinka
XtendLan FOP-LCLC-D-1-9 - Optický patch cord 1m LC/LC (obj. č.: 65120)
Obj. č.: 65120
skladem: 37 ks
98,00 Kč 118,58 Kč s DPH
Novinka
XtendLan FOP-LCLC-D-2-9 - Optický patch cord 2m LC/LC (obj. č.: 65121)
Obj. č.: 65121
skladem: 14 ks
108,00 Kč 130,68 Kč s DPH
Novinka
XtendLan FOP-LCLC-D-3-9 - Optický patch cord 3m LC/LC (obj. č.: 65122)
Obj. č.: 65122
skladem: 2 ks
111,00 Kč 134,31 Kč s DPH
Novinka
XtendLan FOP-LCLC-D-10-9 - Optický patch cord 10m LC/LC (obj. č.: 65123)
Obj. č.: 65123
skladem: 3 ks
141,00 Kč 170,61 Kč s DPH
Novinka
XtendLan FOP-LCLCA-D-5-9 - Optický patch cord 5m LC/LCA (obj. č.: 65124)
Obj. č.: 65124
skladem: 1 ks
136,00 Kč 164,56 Kč s DPH
Novinka
XtendLan FOP-LCLCA-D-10-9 - Optický patch cord 10m LC/LCA (obj. č.: 65125)
Obj. č.: 65125
skladem: 2 ks
163,00 Kč 197,23 Kč s DPH
Novinka
XtendLan FOP-SCSC-D-2-9 - Optický patch cord 2m SC/SC (obj. č.: 65126)
Obj. č.: 65126
skladem: 12 ks
108,00 Kč 130,68 Kč s DPH
Novinka
XtendLan FOP-SCSC-D-2-50-OM3 - Optický patch cord 2m SC/SC. (obj. č.: 65132)
Obj. č.: 65132
skladem: 2 ks
108,00 Kč 130,68 Kč s DPH
Strana: [1]  [2]