XtendLan FOP-LCLC-D-1-9 - Optický patch cord 1m LC/LC

Obj. č.: 65120
XtendLan FOP-LCLC-D-1-9 - Optický patch cord 1m LC/LC (obj. č.: 65120)
Cena bez DPH:
Skladová dostupnost:
Varnsdorf: 37 ks
Záruka:
24 měsíců

XtendLan FOP-LCLC-D-1-9 - Optický patch cord 1m LC/LC

Vlastnosti:

  • Délka: 1m
  • Typ vlákna: singlemode (G.652d)
  • Specifikace vlákna: 9/125 µm
  • Technologie sítě: duplex
  • Typ konektoru: LC / LC
  • Broušení konektoru: PC / PC

 

Objednací číslo: 65 120