od 15. 4. 2022 je pražská pobočka trvale uzavřena
Veškerý prodej, nabídky, technickou podporu a případné reklamace bude nadále zajišťovat centrála ve Varnsdorfu. Zboží můžete jako dosud objednávat přes e-shop, mailem nebo telefonicky, Vaše objednávky budou automaticky přesměrovány na naší centrálu ve Varnsdorfu.

SADA OM615-1VD - 1x video + 1x data na optický kabel

Obj. č.: 62131
Optický převodník SADA OM615-1VD - AHD vysílač a přijímač pro přenos 1 AHD a TVI videosignálu a dat po optickém kabelu, 1x video až 4MPix + 1x DATA - RS485, SM, video - BNC, optika - SC, Ochrana proti blesku, napájení DC 12V / 1A (obj. č.: 62131)
Cena bez DPH:
5 531,00 Kč
Cena s DPH:
6 692,51 Kč
Skladová dostupnost:
na objednávku
Záruka:
24 měsíců

SADA OPT-AHD 1VD - 1 kanálový převodník video a data na optický kabel

 

Převodník AHD, TVI, CVI, analogového signálu na optický kabel může najednou přenášet 1 - 4 kanály po jednom multi-mode nebo single-mode optickém vlákně. Elektronická ani optická nastavení nejsou nutná. Převodník je vybaven LED indikací funkce převodníku. Kompatibilní s AHD 4MPix, 1080P, 720P, D1. Bezztrátový přenos bez komprese v reálném čase.

 

Vlastnosti

  • Robustní kovový kryt
  • Odolnost proti blesku
  • Nízká přenosová ztráta – max 30dB
  • Pro AHD, CVI, TVI signál
  • Bez EMI, RFI a zemních smyček
  • Bi-di přenos na jednom vlákně s WDM
  • Plug-and-play technologie

 

Optika
Vlnová délka 1310nm / 1550nm
Výstupní výkon -8 ~ 3dBm
Optické vlákno Single mode (9 / 125µm) 20km, multi-mode (50 / 125µm) 1km, ( 62.5 / 125µm) 500m
Citlivost příjmu -30dBm
Rozhraní FC standard, SC konektor
Video
Počet kanálů 1 kanál AHD, TVI, CVI, analogového signálu
Podporované rozlišení AHD 4 MPix, 1080P, 720P, D1
Norma videosignálu NTSC / PAL / SECAM
Rozsah frekvence videosignálu 5Hz ~ 7.5MHz
Impedance ⁄ napětí BNC 75Ω (nesymetrický) / 2.0Vp-p
Rozdílové zesílení < ±1%
Rozdílová fáze < ±0.7%
S ⁄ N rozsah >70dB (8 bit)
Konektor BNC
Data
Počet kanálů 1 kanál
Datový protokol RS485 ⁄ 422 ⁄ 232
Šířka pásma 0 ~ 400kbps
Rozsah chyb 10 - 9
Rozhraní Phoenix terminal
Další informace
Provozní napětí DC 12V / 1A
Provozní teplota -20°C ~ 75°C
Vlhkost 0 ~ 95% bez kondenzace
Rozměry 120 mm × 28 mm × 105 mm (š × v × h)
Váha 200 g / kus

 

Objednací číslo: 62 131